Tekutý vosk Koch Spray Sealant S0.02 s rozprašovačem 500 ml

Kód: 4427500
1 hodnocení
Značka: Koch Chemie
721 Kč 596 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

tekutý vosk pro hydrofobní a vysoce lesklé lakované povrchy, jedním balením ošetříte 10 až 14 vozidel (spotřeba na jedno vozidlo 35 ml)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis přípravku: tekutý vosk pro rychlé a snadné dosažení vysoce lesklého a sametového povrchu. Propůjčuje laku zřetelně viditelné zvýraznění barvy. Konzervující komponenty vytvářejí perfektní odperlovací efekt.

Okruh použití: lakované povrchy na osobních vozidlech, užitkových vozidlech, motorkách atd.

Použití:před použitím vosku je vozidlo nutné odmastit, aby vosk lépe přilnul. Na odmaštění nejdříve použijte přípravek Panel Preparation Spray (alkoholový odstraňovač vosku pro přípravku laku). Přípravek nastříkejte do mikrofázové utěrky a očistěte ošetřovanou plochu. Po té ošetřovanou plochu otřete novým, čistým a suchým hadříkem z mikrovlákna například 4999619 nebo 7X5060C300.

Pak teprve použijte tekutý vosk Spray Sealant. Přípravek protřepejte a nastříkejte dva až tři střiky na mikrofázovou utěrku a následně nanášejte po částech na karoserii vozidla. Nikdy nestříkejte přípravek přímo na karoserii. Po krátkém působení vyleštěte mikrofázovou utěrkou 7X5060C300. Následně vyleštěte ošetřenou plochu ještě jednou čistou mikrofázovou utěrkou 7X5060C300. Nenechávejte zaschnout nevyleštěné. Po aplikaci je dobré nechat vozidlo alespoň 4 hodiny pod střechou, aby byl výsledek lepší a trvalejší, ale i ihned po aplikaci je již ochrana zajištěna. Chcete-li, aby vám vosk na Vašem vozidle vydržel co nejdéle, myjte Vaše vozidlo ručně pomocí přípravku NanoMagic Shampoo.

Pozor: přípravek před použitím přezkoušet na snášenlivost a barevnou stálost. Zkontrolujte, zda je výrobek vhodný pro vaší aplikaci.

Výstražná upozornění: Vyvarujte se kontaktu se sklem a plasty. Před použitím protřepejte. Chraňte před mrazem a nadměrným teplem. List
s bezpečnostními údaji je pro profesionální uživatele k dostání na vyžádání.

Upozornění: Tyto produktové informace slouží pouze jako nezávazné. Není z nich možné vyvozovat ručení z naší strany. Prověřte prosím, zda se daný produkt hodí na dané použití. Pro konzultace jsme vám k dispozici.

Balení: 500 ml

________________________________________________________________________________________________________________________________

EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
Směs neobsahuje žádnou látku, která má nepříznivý vliv na činnost endokrinního systému. (menší než 0,1%)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana laku auta
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: