Odmašťovač, odstraňovač vosku Koch Panel Preparation Spray 500 ml

Kód: 4441500
Neohodnoceno
Značka: Koch Chemie
446 Kč 369 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

odstraňovač vosku pro přípravu laku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Panel Preparation Spray je alkoholový odstraňovač vosku pro přípravu laku. Používá se ve stavu dodání pro odstranění olejových filmů, vosků a zbytků politury. Díky tomuto přípravku si po jeho aplikaci můžeme zkontrolovat zda na laku nezůstaly hologramy a škrábance. Díky speciálním složkám je přípravek nadmíru materiálově kompatibilní a snadno se aplikuje. Ideální pro přípravu laků a konzervací jakéhokoli druhu (C0.01, 1K, W0.01). Neobsahuje halogenované uhlovodíky.

Oblasti použití: laky, plasty a kovy odolné proti rozpouštědlům.

Doporučená použití: nezředěný přípravek nastříkejte do mikrofázové utěrky a očistěte ošetřovanou plochu. Poté otřete ošetřovanou plochu novým čistým a suchým hadříkem z mikrovlákna 4999619 nebo utěrku 7X5060C021. Pokud si chcete lak rychle a snadno po odmaštění ošetřit, použijte přípravek tekutý vosk Spray Sealant - nastříkejte do čisté utěrky a po částech aplikujte na lak vozidla. Po aplikaci je dobré nechat vozidlo alespoň 4 hodiny pod střechou aby byl výsledek lepší a trvalejší, ale i ihned po aplikaci je již ochrana laku zajištěna. Stručný návod níže ve videu.

Upozornění: tyto produktové informace slouží pouze jako nezávazné. Není z nich možné vyvozovat ručení z naší strany. Před použitím zkontrolujte stálobarevnost a snášenlivost materiálu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění laku auta
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: