Německá autokosmetika Koch Chemie

Koch Chemie, německá autokosmetika prvotřídní kvality

Koch Chemie je prvotřídní německá tradiční autokosmetika zahrnující řadu Excelent i speciální řadu pro profesionální použití. Kvalitní přípravky „Made in Germany“ vřele doporučujeme jednotlivcům i firmám, vyškoleným profíkům i nadšeným garážistům. Proč vsadit právě na tuto značku?

Německá tradiční autokosmetika Koch Chemie

V roce 1968 začal Hans Koch ve své garáži vyvíjet autochemii podle vlastních receptur, protože nebyl spokojený s kvalitou tehdejší autokosmetiky na trhu. Prvním produktem byla politura na karoserii a ještě toho roku vznikla společnost Koch-Chemie GmbH. Jako vyučený truhlář měl vyvinutý smysl pro dokonalý povrch a velkou vášeň pro detail. Jeho přípravky proto vynikají vysokou kvalitou.

Autokosmetika prvotřídní kvality

Díky neustálému a dlouholetému zdokonalování výzkumu, vývoje a výroby podle potřeb zákazníků se firma Koch Chemie stala předním dodavatelem přípravků pro čištění a péči vozidel pro všechna odvětví automobilového průmyslu. V současné době společnost dodává přípravky do více než 50 zemí po celém světě. Používají ji renomovaní výrobci vozů, jako jsou Mercedes-Benz, BMW, VW a mnoho dalších. Vysoká kvalita výrobků se za léta používání osvědčila v každodenní praxi v mycích linkách, autosalonech, automobilových i průmyslových podnicích a firmách pečujících o vozidla.

Důležité mezníky v historii společnosti

Roku 1971 se firma přestěhovala do svého současného sídla ve městě Unna. V polovině 70. let šly do sériové výroby první produkty. V 80. letech společnost získala celou řadu ocenění jako inovátor. V 90. letech vzniká řada produktů „Star“, které se vyrábí podle stejných receptur dodnes. Začátkem milénia už firmu vedly obě děti zakladatele. Od roku 2017 je společnost součástí mezinárodní skupiny Novarc Group, která podporuje Koch-Chemii v jejím dalším růstu a expanzi. V roce 2020 firma expandovala s dceřinou společností v Atlantě i na americký trh. Koch Chemie je dnes jednou z mála značek, která samostatně provádí výzkum, výrobu i prodej. Přípravky s vysokou koncentrací jsou ekonomické i ekologické zároveň a splňují nejvyšší standardy kvality a ochrany životního prostředí. Nechybí vůně ani výhodné sady.

Řada Excelent a profesionální řada

Excelent řada zahrnuje univerzální produkty autokosmetiky pro přímé použití bez ředění. Druhá profesionální řada obsahuje produkty určené zejména pro profesionální klienty, kteří mají více zkušeností a sami čistí větší množství aut. Většina produktů je specificky zaměřená, koncentrovaná a dá se upravit ředěním. Německá značka Koch Chemie vyrábí čisticí prostředky a vysoce kvalitní autokosmetiku pro exteriér i interiér vozu už přes 40 let. Jejich nabídka zahrnuje pěny, šampony, silné přípravky na mytí ráfků, motorů, oken, plastů, čalounění, podlah i rukou, produkty na ochranu vnějších plastů, těsnění, kokpitu i laku včetně leštících past a leštidel s různým stupněm otěru.