Tekuté stěrače pro ničím nerušený výhled

V moderním světě automobilového průmyslu se neustále objevují nové a nové inovace, které přinášejí unikátní vylepšení, vyšší komfort a dokonalejší pohodlí pro každého řidiče za volantem. Jednou z populárních inovací jsou tekuté stěrače, které přinášejí revoluční změnu v péči o čelní sklo.

Co jsou tekuté stěrače

Tekuté stěrače jsou inovativní pokročilé produkty navržené k odvodu deště z čelního skla bez spuštění stěračů. Jde o speciální směs, která zpravidla obsahuje speciální polymery a čisticí látky. Při její aplikaci přímo na čelní sklo vám zajistí efektivnější odstranění nečistot a zlepšení celkové viditelnosti za každého počasí i za všech povětrnostních podmínek včetně deště či horka.

Výhody používání tekutých stěračů

  • Lepší viditelnost - speciální složení tekutých stěračů zajišťuje čistější čelní sklo a tím i lepší viditelnost, zejména za deštivého počasí.

  • Odolnost vůči povětrnostním podmínkám i teplotám - tekuté stěrače jsou navrženy tak, aby odolávaly extrémním teplotám, udrží si vysoký výkon i v náročných klimatických podmínkách.

  • Dlouhá životnost - účinek tekutých stěračů je dlouhodobý a má výdrž v řádu několika měsíců.

Jak správně používat tekuté stěrače

  • Očistěte sklo před aplikací - před nanesením tekutých stěračů si čelní sklo pro minimalizaci rizika zachycení nečistot a zlepšení adheze tekuté směsi důkladně vyčistěte.

  • Aplikujte tekuté stěrače - naneste tekuté stěrače na čelní sklo podle návodu na obalu. Doporučujeme k tomu třeba použít speciální aplikátor nebo utěrku z netkané textilie.

  • Nechte směs odpočinout - po aplikaci přípravku nechte nanesené tekuté stěrače podle návodu zaschnout.

  • Prověřte výsledek - po usušení čelního skla zkontrolujte, zda nanesené tekuté stěrače zajistily plynulý chod stěračů a čistý povrch skla s perfektním odvodem vody.

Koch Chemie NanoGlasversiegelung

Doporučeným produktem je Nano konzervace na skla Koch NanoGlasversiegelung, která dokonale snižuje přilnavost nečistot, mastnoty a dešťových kapek na předním skle vozidla. Maximální výsledek podpoří pravidelná údržba, proto pravidelně čistěte stěrače a čelní sklo vozidla, což zajistí optimální výkon tekutých stěračů. V zimě a v deštivém období může být potřeba aplikace přípravku častější.