Čistič disků Koch Prewash wheel express 20 lt

Kód: 4331020
ADR nebezpečná přeprava
Neohodnoceno
Značka: Koch Chemie
3 358 Kč 2 775 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

na odstranění hmyzu a pro předmytí hliníkových ráfků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis přípravku: silný vysoce alkalický speciální čistič pro použití v expresních mycích linkách. Díky své vysoké zásaditosti a velmi dobré účinnosti jako nosič nečistot může být použit jako před čistič k odstranění hmyzu a jako čistič ráfků. Prewash Wheel Express má extrémně vysokou toleranci k tvrdosti vody, takže se může používat i při její vysoké tvrdosti. Jeho výkon je navržen taky, aby rychle působil a odstraňoval nečistoty.

Okruh použití: proto je vhodný zvláště pro silně frekventované mycí linky osobních a nákladních vozidel, tak pro vysokotlaké mytí. Všechny obsažné látky vyhovují požadavkům na biologickou odbouratelnost.

Použití:
Předmytí         : dávkování cca   1 -  2%
Čištění ráfků   : dávkování cca 10 - 15%

pH hodnota : 14

POZOR: při manipulaci s koncentrátem používejte osobní ochranné prostředky (OOP) sestávající z bezpečnostních brýlí, alkalicky stabilních rukavic a obuvi. Před použitím zkontrolujte vhodnost a kompatibilitu. Nepoužívejte na horké povrchy.

Upozornění: při vyšších koncentracích nepoužívejte na nechráněný nebo eloxovaný hliník  !!

Bezpečnostní opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí, používejte ochranné brýle, rukavice a ochranný oděv. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc.

Doplňkové parametry

Kategorie: ČIŠTĚNÍ HLINÍKOVÝCH DISKŮ
Hmotnost: 20.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: