Aktivní pěna s vánoční vůní Koch Gentle Snow Foam X-Mas 1 l pH neutrální

Kód: 4471001
Neohodnoceno
Značka: Koch Chemie
474 Kč 392 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

hustá neutrální pěna s vánoční vůní skořice, šetrná k voskům a konzervacím

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis přípravku: Silně pěnící pH neutrální aktivní pěna s neopakovatelnou vánoční vůní skořice. Gentle Snow Foam X-Mas lze použít k předběžnému čištění jako aktivní pěnu pomocí pěnového injektoru nebo pěnovacího zařízení. Lze použít také jako šampon pro ruční mytí vozidla.
Gentle Snow Foam X-Mass tvoří stejnoměrný, velice dobře smáčející pěnový koberec, který se na povrchu dlouho udrží, a umožňuje tak dlouhou dobu působení. Na základě svého pH neutrálního složení nepoškozuje voskované nebo tvrzené plochy. U silného znečištění a pro rychlé odstranění hmyzu se může do naředěného přípravku Gentle Snow Foam X-mas přidat 10 - 30 ml přípravku Green Star Universal.

Oblast použití : Osobní vozy, motorky, kempinkové vozy atd.

Doporučení k použití: Dávkujte cca 20 ml přípravek na 1 l vody. Vozidlo napěňte pomocí pěnovače. V případě potřeby vozidlo umyjte pomocí houby Octopus. Nenechte zaschnout. Opláchněte mírným proudem vody. Zbývající vodu setřete jelenicí, Mikrofázovou utěrkou zelenou nebo Stěrkou na skla a lak Vikan 999299 35 cm . Vaše vozidlo můžete ještě ošetřit voskem s nanokonzervací Protector Wax.

Ruční mytí: Dávkujte 50 ml na 10 litrů vody. Vozidlo umyjte pomocí houby Octopus. Nenechte zaschnout. Opláchněte mírným proudem vody. Zbývající vodu setřete jelenicí, Mikrofázovou utěrkou zelenou nebo Stěrkou na skla a lak Vikan 999299 35 cm .Vaše vozidlo můžete ještě ošetřit voskem s nanokonzervací Protector Wax.

Hodnota pH: 7,5

Výstražná upozornění Nenechte zaschnout. Nepoužívejte na přímém slunci. V případě nejasností jsme vám k dispozici.

Ukázkové video aplikace přípravku Gentle snow foam - je stejné jako přípravku X-Mas.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivní pěny na auto
Hmotnost: 1 kg

Aktivní pěna Koch Gentle Snow Foam 1 l pH neutrální

Aktivní pěna Koch Gentle Snow Foam 1 l pH neutrální ekoGRADO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: