Čistič motoru a podlah Koch Copo Star 22 kg

Kód: 427022
ADR nebezpečná přeprava
Neohodnoceno
Značka: Koch Chemie
2 902 Kč 2 398 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

vhodný pro použití v mycích linkách

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis přípravku : COPO STAR - skvěle čistí podlahy. Příjemně voní a používá se jako čistící přípravek pro všechny lehce a silně znečištěné plochy, jejichž podklad je odolný vůči alkalickým přípravkům.

Okruh použití : neutralizuje staticky znečištěný film a proto je vhodný pro použití v mycích linkách na nákladní vozy s plachtou i bez plachty, v železničním provoze, na kontejnery apod. Můžeme jej použít v mycích linkách osobních aut i v samoobslužných boxech.

Dávkování : Podle znečištění: Čištění dílenských a průmyslových podlah 1:20 až 1:80. Čištění motoru, podvozků nákladních vozidel a vozových plachet: 1:5 až 1:25 a čištění ocelových ráfků. Naneste na celou plochu v poměru 1:2 až 1:8, nechte krátce působit a pomocí vysokotlakého čističe důkladně opláchněte. Odstranění podlahových závěrečných nátěrů na bázi kopolymerů: 1:2 až 1:5
Při čištění aut - čištěné plochy před nanesením přípravku namočit. Roztok COPO STARU nanést ze zdola nahoru, nenechat krátce působit, nenechat zaschnout a ostříkat vysokotlakou vodou.

Výstražná upozornění : Nepoužívejte na horké povrchy. Nenechte zaschnout. Před použitím zkontrolujte vhodnost a snášenlivost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe motorů
Hmotnost: 22.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: