Aktivní pěna i na matné laky vozidel Koch Copo Star BMP T 21 kg

Kód: 452021
Neohodnoceno
Značka: Koch Chemie
3 176 Kč 2 625 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

aktivní pěna s atestem pro Mercedes Benz, vhodná pro matné laky

Detailní informace

Detailní popis produktu

S atestem (zalistován) pro Mercedes Benz. Vhodný pro matné laky.

Popis přípravku: silně pěnivý pro předmytí osobních i nákladních aut od hmyzu, ptačích exkrementů, nečistot z okolního prostředí, motorů a ráfků. Speciální korozní inhibitory pečují o snášenlivost materiálů vůči citlivým konstrukčním dílům, např. eloxovaný hliník atd. Vysoce koncentrovaný čisticí prostředek bez obsahu fosfátů a NTA (kyseliny nitrilotrioctové). Přípravek je také vhodný pro biologickou čistírnu. Je schválen pro Mercedes Benz. Rychle se odděluje podle normy ÖNORM 5105. Shodné s VDA (Svaz německého automobilového průmyslu), skupiny A: doba působení max. 5 min., max. koncentrace použití 1:5.

Oblast použití: Osobní auta, užitková vozidla, stavební stroje, ocelové ráfky, lakované hliníkové ráfky odolné vůči alkáliím.

Doporučené použití pomocí  pěnové injektoru: Vozidlo zchlaďte a opláchněte tlakovou vodou pomocí vysokotlakého čističe. Přípravek nalejte v koncentrátu nebo naředěný v poměru 1:1 -1:2 do lahvičky pěnovacího injektoru. Vozidlo napěňte pomocí pěnové injektoru a nechte přípravek 1 až 2 minuty působit. Přípravek nenechte na vozidle zaschnout. Následné vozidlo opláchněte tlakovou vodou. V případě většího znečištění vozidlo umyjte pomocí mycí houby Octopus nebo kartáčem Vikan. Následně opláchněte tlakovou vodou. Zbývající vodu setřete jelenicí, Mikrofázovou utěrkou zelenou nebo Stěrkou na skla a lak Vikan 999299 35 cm . Vaše vozidlo můžete ještě ošetřit voskem s nanokonzervací Protector Wax (ředění 1:30). Vaše vozidlo po ošetření přípravkem Protector Wax obdrží nevídaný lesk, nečistoty nebudou na karoserii tak ulpívat a následující mytí bude jednodušší a rychlejší.

Doporučené použití pomocí Tlakové pistole postřikovací nebo Tlakového postřikovače Kwazar Orion: Vozidlo zchlaďte a opláchněte tlakovou vodou pomocí vysokotlakého čističe. Přípravek nařeďte 1: 10 - 1:20 a nalejte do připravené postřikovací nádoby. Rozředěný přípravek nastříkejte od spodu nahoru na vozidlo. Nechte 1 až 2 minuty působit. Přípravek nenechte na vozidle zaschnout. V případě většího znečištění vozidlo umyjte pomocí mycí houby Octopus nebo kartáčem Vikan. Následně opláchněte tlakovou vodou. Zbývající vodu setřete jelenicí.

Mikrofázovou utěrkou zelenou nebo Stěrkou na skla a lak Vikan 999299 35 cm . Vaše vozidlo můžete ještě ošetřit voskem s nanokonzervací Protector Wax  (ředění 1:30). Vaše vozidlo po ošetření  přípravkem Protector Wax obdrží nevídaný lesk, nečistoty nebudou na karoserii tak ulpívat a  následující mytí bude jednodušší a rychlejší.

Použití:

Předmytí vozidla                                                              1 : 10 až 1 :20
Čištění motorů, motorových prostorů, plachet            1 :   5 až 1 : 20
a karosérií                                                    
Odstranění zaschlého hmyzu                                         1 :   5 až 1 : 10
Čištění hliníkových ráfků                                                 1 :  2 až 1 :   8
Čištění obráběcích strojů                                                1 : 20 až 1 : 80
Umělohmotné obklady                                                    1 : 10 až 1 : 50
Podlahy v dílnách – ručně                                               1 : 20 až 1 : 80
Chemické předmytí v mycích linkách (DOSATRON)    1 : 10 až 1 :100
Použití ve vysokotlakém přístroji                                   1 : 10 až 1 : 25
Odstranění copolymerových vosků                                1 :  2 až 1 :   5

Pozor: Před použitím výrobku přezkoušet vhodnost a snášenlivost. Nenanášet na rozehřáté lakované povrchové plochy ani na přímém slunci. Nenechávat zaschnout.

________________________________________________________________________________________________________________________________

Signální slovo: nebezpečí
Výstražné symboly: GHS05
Standardní věty o nebezpečnosti:
H315 Dráždí kůži.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
Pokyny pro bezpečné zacházení:
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/obličejový štít.
P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P310 Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivní pěny na auto
Hmotnost: 21.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: