Sada na čištění interiéru aut Koch

Kód: 3202
Neohodnoceno
Značka: Koch Chemie
1 019 Kč –25 %
allroundsurfacecleaner stetce 9998133 999627
1 019 Kč –25 % 764 Kč 631 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na čištění interiéru aut Koch se slevou 25 %.

Speciální čistič povrchů v interiéru Koch Allround Surface Cleaner 500ml s rozprašovačem 367500: rychlý čistič povrchů pro motorová vozidla, domácnost i pro komerční účely. Rychle a důkladně odstraňuje otisky prstů, prach, mastnotu a podobné nečistoty. Veškeré hladké povrchy čistí beze zbytků a bez šmouh. Je vhodný i pro čištění větracích mřížek a látek. Použití: nastříkejte koncentrát pomocí přiloženého rozprašovače na znečištěné místo, nechte krátce působit a poté otřete mikrofázovou utěrkou. Případně můžete použít aplikaci pomocí Tornádoru Cyclone, protože díky svému složení nezanechává stopy po vodě ani jiné zbytky. Nastříkejte, poté vypněte přívod čistící kapaliny a osušte tlakovým vzduchem.
Příjemně voní.

Štětec detailingový barevný Koch sada 3 kusy 9998133: sada se skládá ze tří štětců, které díky různým možnostem použití umožňují snadné čištění interiéru vozidla. Tři štětce jsou barevně odlišeny, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší.

1) Červený štětec je ideální pro čištění prahových lišt, pedálů nebo pro jiné hrubé práce.
2) Pro jemnější práce, jako je například čištění větrací mřížky, je žlutý štětec tou správnou volbou a vyniká zde zejména díky svým jemnějším štětinám.
3) Pokud však jde o obzvláště jemnou práci, jako je čištění displejů nebo klavírních laků, pracuje náš zelený štětec s nezbytnou péčí díky svým obzvláště jemným štětinám a zajišťuje tak čištění bez rizika poškrábání.

Mikrofázová utěrka žlutá pro běžné leštění 40 x 40 Koch č.999627:  díky své vysoké absorpční schopnosti ideální pro všechny práce v oblasti profesionální péče o vozidla. Lešticí utěrka z mikrovlákna na standardní leštěnky.

Složení: 80 % polyesterové mikrovlákno + 20 % polyamidové mikrovlákno           Hmotnost v g/m²: 315

Struktura: osnovní pletenina se zaoblenými rohy                                                 Rozměr: 40 x 40 cm                            Barva  : žlutá

______________________________________________________________________________________________________________

Speciální čistič povrchů v interiéru Koch Allround Surface Cleaner
Směs neobsahuje žádnou látku, která má nepříznivý vliv na činnost endokrinního systému. (menší než 0,1%)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika sady
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: